Створили сервіс для захисту від крадіжок авторських фото

Ми живемо в епоху доступного інтернету і відкритості інформації та контенту за весь час існування людства, але від цього не тільки користь. В нас час особливого розквіту набуло віртуальне піратство, все частіше піднімається питання авторського контенту. Особливо гостро питання стоїть для фотографів та їхньої власності, адже водяні знаки знизу на фото легко можна обрізати, а ліпити величезний водяний знак знецінює художню вартість фото.

Але компанія Exif вирішила виправити цю ситуацію та розробила спеціальний веб-інструмент, призначений для вирішення проблеми неправомірного використання фотоконтенту та зображень. Веб-інструмент Exif застосовує модель вбудовування фото та зображень разом з HTML-кодом, которий веб-сайти зможуть використовувати для розміщення.

Програма замінює стандартний спосіб публікацій, який зазвичай вимагає, щоб адміністратор веб-сайту завантажував фото на власний хостинг або CMS.

На сайтах такі фотографії виглядатимуть як звичайні зображення, однак інші користувачі завантажити їх не зможуть.
фото
Антикрадіжка фото блюр

Фотографія, завантажена з використанням Exif, буде інтерактивна: при наведенні курсору на зображення з’являтиметься спеціальна кнопка, натиснувши на яку можна буде побачити ім’я та веб-сайт фотографа, де була зроблена фотографія, тощо.

Фотографи можуть також відстежувати перегляди або блокувати деякі сайти, попередивши публікації своїх зображень.

Джерело: The Verge.

Категорії: Технології