Airbus випробує літаючі автомобілі вже у 2017

Керівник компанії Airbus Том Ендерс заявив, що к його корпорація в рамках сформованого підрозділу Urban Air Mobility готова в кінці 2017 року розпочати випробування перших дослідних зразків літаючих автомобілів.

Для цього у компанії вже є всі необхідні ресурси і напрацювання в даній області.

За запевненням все того ж Тома Ендерса, метою сформованого підрозділу є створення «персонального комфортабельного і місткого літаючого транспортного засобу вертолітного типу, здатного перевозити одного-двох і більше пасажирів», крім того, такі транспортні засоби будуть володіти максимальним ступенем автоматизації, будучи аналогом самоврядних автомобілів, але в повітрі.

Люди, просто заходять у додаток, наприклад як Uber, зможуть за допомогою смартфона замовити собі «повітряне таксі», яке доставить пасажира в будь-яку частину міста. Компанія Airbus робить великі ставки на використання повітряного міського транспорту:

«Близько ста років тому відчутна частина міського транспорту спустилася під землю. І зараз у нас вже є всі можливості і технології для того, щоб підняти ще деяку частину транспорту над землею. Використання повітряного транспорту дозволить вбити двох зайців одним пострілом.

По-перше, це допоможе знизити навантаження на наземні транспортні мережі і поліпшити екологічну обстановку в великих містах, адже в літаючих автомобілях компанія Airbus намагається використовувати тільки екологічно чисті технології.

По-друге, літаючий транспорт дозволить заощадити величезні кошти, що витрачаються на створення нової і підтримці існуючої інфраструктури. При наявності літаючого транспорту вам не буде потрібно більше витрачати мільярди на будівництво нових мостів і доріг».

Категорії: Технології

Теги: