Google запатентувала кепку з камерою

Компанія Google запатентувала кепку з камерою, вбудованою в козирок. На патент звернув увагу портал Mashable.

Зменшення сучасних електронних компонентів призвело до поступового зменшення розмірів гаджетів і в останні кілька років з’явилися міні камери, які використовуються як любителями екстремального спорту, так і поліцейськими, оскільки не займають рук. Проте для більшості камер потрібні спеціальні кріплення, тому Google в патенті описала один з можливих способів вирішення цієї проблеми.

У патенті описується кепка, в козирку якої передбачена ніша для камери. Камера призначена для запису і трансляції аудіо і відео, причому передача інформації повинна відбуватися через мобільний пристрій по бездротовому підключенню. Акумулятори до камери приєднуються окремо і можна використовувати відразу два, розташованих на двох сторонах кепки для розподілу ваги.

кепка гугл

Автори документа пропонують використовувати гаджет не тільки для створення особистого контенту, але і в якості спецзасобу для прямої трансляції на виробництві або під час надзвичайних ситуацій, для цього в камері передбачений окремий індикатор, що сигналізує про відповідний онлайн режим роботи, і лазерний світлодіод, який виступає в ролі індикатора. Також конструкція камери передбачає наявність кісткового динаміка, завдяки якому власник кепки зможе отримувати зворотний зв’язок – наприклад, чути команди оператора з командного центру, куди транслюється відеопотік.

Варто відзначити, що патент сам по собі не гарантує появи будь-якого працюючого прототипу або розробок в цій галузі. По всьому світу компанії патентують найрізноманітніші технології.

Категорії: Технології

Теги: