Технологія самобалансування – Honda Riding Assist

Всім, хто коли-небудь катався на велосипеді чи мотоциклі, відомо, що при високій швидкості ці транспортні засоби здатні самостійно утримувати рівновагу, однак з уповільненням балансування стає все складніше і складніше. Але не у випадку мотоцикла компанії Honda, оснащеного технологією Riding Assist, що допомагає двоколісному балансувати, навіть стоячи на місці.

Технологія Honda Riding Assist заснована на тих же алгоритмах, які допомагають утримувати рівновагу роботу ASIMO, а також моноцикла UNI-CUB і не використовує традиційні гіроскопи для балансування, так як вони в іншому випадку лише додали б зайву вагу транспортного засобу.

Замість цього експериментальний мотоцикл Honda здатний самостійно рухатися зі швидкістю менше 3 кілометрів на годину. Для балансу машина використовує свою власну вагу, розумну передню підвіску, яка автоматично занижує мотоцикл, а також переднє колесо, яке так само автоматично повертається в різні боки, надійно фіксуючи мотоцикл на місці, незалежно від того, чи знаходиться на ньому людина чи ні.
honda2
На жаль, Honda не повідомляє, чи буде технологія Honda Riding Assist доступна в її майбутніх мотоциклах. Однак демонстрація подібних технологій допомагає зрозуміти, чому компанія вкладає величезні гроші в свій R&D-відділ і такі проекти, як ASIOMO і UNI-CUB, що дозволяють розробляти нові і унікальні технології, які рано чи пізно стають доступними в споживчих продуктах.

Категорії: Технології