Apple отримала патент на iPhone з двома SIM-картами

Патентне відомство США опублікувало документ, де описується особлива технологія інтеграції двох окремих радіомодулів з iPhone, а також принцип їх функціонування в середовищі iOS.

Особлива увага при розробці в Купертіно була приділена не апаратним особливостям технології, а тому, як саме вона буде функціонувати. Глибока інтеграція «заліза» і «софту» дозволить iPhone самостійно відрізняти основну SIM-карту від додаткової залежно від частоти та способу використання. Наприклад, якщо одна з карт забезпечує користувачу виключно з’єднання з Мережею, система зрозуміє це і буде перенаправляти дзвінки на інший номер.

Важливо відзначити, що, незважаючи на невизначеність подальшої долі патенту, є всі підстави вважати, що iPhone з двома SIM-картами – аж ніяк не вигадка, а цілком реальний проект. Докази того з’явилися ще влітку. Тоді з вини співробітників китайського заводу Pegatron в Мережу витекли знімки деталей iPhone 7, що вказують на проведення експериментів з впровадження в смартфон декількох модулів зв’язку.

Категорії: Технології

Теги: ,