Оновлена ​​версія робота Jia Jia виконує все більше функцій

Робот Jia Jia був сконструйований і представлений публіці в 2016 році групою винахідників з Китайського університету науки і технологій. З тих пір розробники додають йому все більше нових функцій і роблять все більш схожим на людину, покращуючи міміку і навчаючи різним навичкам.

Оновлена версія робота Jia Jia з’явилася на економічній конференції, організованою корпорацією UBS в одному з фінансових центрів Шанхаю, де і було продемонстровано, чого ж навчився робот за минулий час.

jaja

Нова версія має поліпшену міміку в порівнянні з попередньою моделлю. Система штучного інтелекту, закладена в Jia Jia, може визначити стать людини співрозмовника, скорегувати міміку і вибудувати відповідно до цього свою подальшу поведінку.

Незважаючи на всі поліпшення, JJ ще далека від ідеалу. Деякі питання досі вводять робота в глухий кут. Один з творців робота Чен Сяопін стверджує, що у таких роботів в самому найближчому майбутньому знайдеться маса роботи. Вони зможуть виконувати роботу в організаціях громадського харчування, санаторіях і лікарнях.

«Через 5-10 років ми вже зможемо бачити масу роботів типу Jia Jia, які будуть працювати в сфері обслуговування. Уже зараз досить велика кількість людей похилого віку вимагає збільшення кількості робочих рук в сфері їх обслуговування. І використання таких роботів допоможе вирішити дану проблему, навіть за умови того, що ці робочі руки не будуть людськими».

На представленому нижче відео ви можете ознайомитися з можливостями робота, який заварює чай, роздає його людям і виконує ще деякі дії.

Категорії: Технології

Теги: