В Україні запустився новий мобільний оператор Lycamobile

Міжнародний мобільний оператор LycaMobile оголосив про початок роботи в Україні. Lycamobile є віртуальним оператором, тобто для роботи використовує інфраструктуру іншого оператора.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Надання послуг здійснюватиметься через карти дочірньої компанії «Укртелекому» оператора «Трімоб». При відсутності покриття «Трімоб» Lycamobile буде працювати через «Vodafone Україна» — для цього Lyca Group підписала з оператором угоду про внутрішній роумінг.

Поки Lycamobile пропонує лише один пакет за 130 грн/місяць, який включає 16 ГБ інтернету, 300 хвилин дзвінків і 300 SMS. Тариф діє в усіх країнах присутності оператора (перелік можна подивитися на сайті Lycamobile). Також можна замовити від 1 до 10 ГБ трафіку за додаткову плату понад вищезазначених 16 ГБ, а за +25 гривень отримати додаткові 100 хвилин.

Пізніше компанія збирається запустити ще 5-6 тарифів.

У компанії сподіваються, що для українців Lyca стане другою SIM-картою для міжнародних дзвінків. За рік Lycamobile планує залучити мільйон українських абонентів. Щоб почати спілкуватися з тарифів Lycamobile, потрібно поповнити SIM-карту щонайменше на 100 грн.

Категорії: Технології