NASA почали розкобку кольчуги для захисту космонавтів створену на 3D-принтері

Інженери NASA розробляють спеціальну космічну кольчугу, яка слугуватиме способом захисту космічних кораблів і космонавтів та виготовлятиметься на 3D-принтері.

Кольчуга виготовлялась за допомогою 3D-принтера, повідомляє Gizmodo, а розроблена командою інженерів в лабораторії реактивного руху в Пасадені, штат Каліфорнія.

«За необхідності захисну кольчугу можна виготовити на космічній станції або на іншій неземній ділянці залежно від того, куди ми потрапимо в найближчі десятиліття», — зазначається в повідомленні.

Простота та можливість виготовлення кольчуги в умовах обмежених ресурсів — не єдина причина, по якій новий матеріал міг би стати важливим інструментом для освоєння космосу. Кожна сторона металевої тканини спроектована для своїх конкретних завдань.

Верхня частина, яка має вигляд мозаїки з металевих плиток, здатна відбивати світло і служити формою пасивного управління теплом. Інша – внутрішня сторона, яка нагадує традиційну середньовічну кольчугу, може поглинати тепло, дозволяючи цьому служити ізоляцією.

Поки, що вчені NASA розглядають космічну кольчугу як експеримент, та будуть досліджувати як покращити даний матеріал. А нам залишається чекати, як у майбутньому  цей матеріал будуть використовувати у космосі: в скафандрах, в місцях проживання, транспортних засобах та космічних апаратах, щоб захистити їх від непередбачених небезпек.

Категорії: Технології

Теги: ,,