NASA експериментує з «космічною» їжею

Коли NASA відправить людей на Марс, астронавтам знадобиться багато їжі для подорожі. Але заморожені страви на 2,5 року займуть багато місця на міжпланетному кораблі. У польоті на Марс буде важливий кожен грам. Чим менше ми візьмемо з собою, тим краще. Крім того, не вся ця їжа буде смачною або свіжої. Ось чому основною задачою підготовки до польоту у NASA є з’ясувати, як забезпечити космонавтів різноманітним раціоном з їжі, яку можна вирощувати в космосі або на інших планетах.

Насіння важать набагато менше і займають менше місця, ніж вже готова їжа. Вчені з Космічного центру ім. Кеннеді експериментують з тим, як рослини і овочі ростуть в космічному середовищі. У тому числі в умовах мікрогравітації Міжнародної космічної станції і світів з меншою гравітацією, ніж на Землі.

Як виростити їжу в космосі
У центрі Кеннеді вчені експериментують з різними освітленням і температурою, щоб зрозуміти, яке середовище найкраще підходить для вирощування рослин. Вони також моделюють умови на МКС, щоб побачити, які рослини можуть процвітати на низькій навколоземній орбіті. В кінцевому підсумку NASA намагається з’ясувати, як вирощувати рослини з мінімумом грунту, використовуючи такі методи, як гідропоніка і аеропоніка. Обидва ці методи не вимагають великої кількості землі (бруду), що також важливо.

Вода поводиться інакше в умовах низької гравітації. Вона дивним чином збирається в кульки, тому її важко використовувати для поливу коренеплодів. Однак в ході експериментів NASA вдалося домогтися певних успіхів, і перший експеримент Veggie привів до появи червоного салату Ромен на подушках з глини замість грунту.

Вирощування рослин в космосі та на інших планетах буде мати важливе значення для майбутніх екіпажів, що вирушають в тривалі подорожі з нашої планети. Їжа на основі рослин не тільки важлива для харчування, але і приємна. Багато астронавтів говорять, що «я думав, що буду сумувати за чізбургером та піцою, але насправді я хочу свіжий салат».

Категорії: Технології

Теги: ,