Boston Dynamics показала нового чотириногого робота SpotMini

В останні роки в індустрії робототехніки намітилася тенденція робити приємних на зовнішній вигляд роботів і остання розробка Boston Dynamics – яскраве тому підтвердження. Мова про нову версію чотириногого робота-пса SpotMini.

Це перший робот компанії, виконаний в такій декоративній оболонці. Мається на увазі, що елементи конструкції і механізми, тепер прикриті декоративними панелями, пофарбованими в веселий яскраво-жовтий колір. Тобто, по суті, в Boston Dynamics вирішили, що з актами публічного «машинного ексгібіціонізму» пора закінчувати і почали одягати своїх роботів.

На жаль, виробник обмежився лише невеликим відеороликом, що демонструє нову розробку, і не вказав ніяких технічних подробиць про робота. Втім, судячи з відео, компанія внесла істотні зміни в конструкцію – на відео робот пересувається більш природно, легко і витончено. Правда, тут він бігає по звичайному рівному газону і нам ще належить дізнатися, наскільки легко він буде пересуватися, наприклад, по пересічній місцевості, по піску або пробиратися через завали в місцях катастроф.

В кінці відео з’являється напис, який вказує на швидкий вихід робота. Судячи з усього, офіційний анонс робота вже не за горами.
Відзначимо, що сама Boston Dynamics раніше в якості найбільш підходящого місця роботи Spot називала професію кур’єра.

Категорії: Технології

Теги: ,