Uber випустив відео з демонстрацією роботи літаючих таксі

Невелике відео, наочно показує майбутнє аеротаксі, над яким працює Uber. Відео з демонстрацією роботи літаючих таксі з’явилося на сайті компанії. Ролик коротко розповідає про те, як саме пасажири зможуть скористатися літаючими апаратами, запуск яких намічений вже на 2020 рік.

Судячи з відео, переліт на авіаційному таксі буде відбуватися на великі відстані і між ключовими точками, розташованими на хмарочосах, а поїздки до місця призначення будуть відбуватися вже за допомогою звичайних автомобілів.

Концепція літального таксі була представлена компанією ще в 2016 році, але про те, як саме все це буде працювати, почали розповідати зовсім недавно. Так, щоб зайняти місце в літаючому апараті, який прибув за викликом, клієнту буде необхідно піднятися на дах будівлі і пройти на посадку, використавши свій смартфон в якості проїзного. Польоти будуть здійснюватися з співробітником компанії на борту. У 2020 році тестування літаючих апаратів буде проходити в трьох містах – Далласі, Дубаї і Лос-Анджелесі. Крім роботи над самим авіатранспортом, в Uber спільно з NASA готують нову концепцію безпеки повітряного руху, яка буде враховувати специфіку нових аеротаксі і інших автономних літальних апаратів.

 

Категорії: Технології

Теги: ,,