7 фішок нової версії iOS 10.3

Apple під шумок випустила нову версію операційної системи iOS для мобільних пристроїв. Читати також: Вийшла 6 beta-версія iOS 10.3

І так, що нового в iOS 10.3

Нова файлова система

Це найважливіше в оновленні iOS 10.3. У роботі ви навряд чи помітите якусь різницю, але нова файлова система APFS, яка прийшла на зміну HFS +, краще оптимізована для зберігання NAND флеш-пам’яті, тобто файли будуть бігати спритніше туди-сюди, і також вона підтримує більш надійне шифрування.

Нова анімація

Ви могли не помітити, але анімація при закритті і відкритті додатків змінилася. У іконок програм більш закруглені краї, а сама анімація стала швидше.

Профіль Apple ID

Тепер в розділі «Налаштування» з’явився новий розділ профілю Apple ID. Це окрема сторінка, де ви знайдете інформацію по своєму профілі, настройки безпеки, платіжну інформацію, дані облікового запису iCloud, настройки App Store, настройки Family Sharing і багато іншого. Подивіться скільки пристроїв прив’язане до вашого Apple ID.

iCloud Storage

Тепер ви знайдете новий розділ у верхній частині сторінки налаштувань iCloud з розбивкою по використанню сховища iCloud.

Погода в Картах

У програмі «Карти» тепер можна натиснути значок погоди, щоб переглянути місцевий прогноз для області. Зручно було б, якби карти Apple працювали у нас нормально.

Віджет подкастів

З’явився новий віджет «Подкасти» в панелі інструментів. Коли часто слухаєте різні подкасти, особливо на ходу або за кермом, то прямо відчуваєте, що цієї функції не вистачало.

Знайти мої AirPods

Якщо втратили свої навушники, то додаток покаже останнє місце де ваші навушники були з’єднані зі смартфоном або іншим Apple пристроєм. Якщо навушники в цей момент заряджалися або просто лежали в кишені, то ніякої користі. Логічно припустити, що якщо ваші навушники підключені до iPhone, то ви в будь-якому випадку зрозумієте, впали вони у вас чи ні.

Категорії: World

Теги: ,