Древній комп’ютер Apple 1 продадуть на аукціоні

Комп’ютер, який змінив світ, продадуть на аукціоні. Торги проводить будинок Team Breker, він представляє унікальну річ – один з перших комп’ютерів Apple, він називається Apple 1. Так, це та сама модель, яку Стів Джобс і Стів Возняк збирали в гаражі.

Це був досить дорогий комп’ютер, він коштував $666,66 в 1976 році, ціна без урахування монітора, клавіатури, блоку живлення і касетного магнітофона. За сьогоднішніми розцінками виходить $2900 – прямо як топовий iMac. Але тільки в iMac вже є все, що треба, а до Apple 1 ще потрібно докуповувати купу компонентів.

Тому і продали їх близько 100 штук. До наших днів збереглося близько 50 таких комп’ютерів, а цей взагалі з першої серії, що складалася з 8 пристроїв. Власник навіть рахунки телефонних розмов з техпідтримкою в особі Возняка і Джобса готовий надати, історично важливі документи!

Скільки отримають за пристрій? 3 роки тому такий Apple 1 продали в Америці за $905 000, тому за таку унікальну машину можуть виручити на цей раз і більше. Мільйон доларів за найдавніший комп’ютер Apple, ви тільки уявіть.

Непотрібний в господарстві набір мікросхем продадуть 20 травня.

Джерело: Macrumors

Категорії: World

Теги: