Актуальний стан штаб-квартири Apple Campus 2

Уже не перший рік Apple працює над грандіозним проектом – штаб-квартирою Campus 2, закінчення будівництва якої заплановано вже на 2017.

Один з читачів ресурсу 9to5mac вирішив перевірити актуальний стан споруди і зняв відео за допомогою дрона.

Сам корпус Campus 2 вже повністю добудований і в даний час робітники займаються озелененням території. Apple спроектувала штаб-квартиру таким чином, щоб зробити її повністю незалежною. З цією метою на даху були розміщені сонячні панелі. Накопичена енергія буде використовуватися в якості резервного живлення будівлі, а її надлишки цілком можуть піти на реалізацію.apple-campus-2-solar-panels

Сумарна площа Campus 2 становить 26 гектарів. Діаметр архітектурного кільця становить 450 метрів, а для того, щоб обійти настільки грандіозну споруду по периметру, потрібно подолати 1,7 км. Основна будівля складатиметься з семи поверхів: три з них будуть розташовані під землею.
apple-campus-2
Точна дата здачі проекту і проведення церемонії відкриття Apple поки тримає в секреті. Проте, швидше за все, саме в Campus 2 відбудеться презентація нового iPhone 8. Для ключових презентацій Apple передбачила власний Театр місткістю 1000 осіб.

Категорії: World

Теги: