Розумні картки Tangem з Біткоїнами

Компанія Tangem вирішила створити пластикові картки з номіналом криптовалюти Bitcoin. З таким підходом криптовалюту тепер можна назвати грошима. За словами співзасновника компанії, ці банкноти можна буде придбати по всьому світу в магазинах, торгових мережах і навіть банкоматах.

У Tangem вважають, що такий спосіб обміну електронними активами навіть простіший, ніж звичний процес. Зараз людям доводиться спеціально навчатися, щоб користуватися криптовалютою, а з картками ця операція буде проводитися, як зі звичайними купюрами.

В розумні картки Tangem вбудований чіп, а собівартість нижче, ніж ціна зусиль для її злому. Нібито компанія використовувала технології, які розробляла мало не десять років, а ось що це за технологія поки не йдеться.

Спроба зробити криптовалюту чимось відчутним і фізичним повинна долучити простих людей до нової технології. Поріг входу в новий і “дивний” світ криптовалют, якому на кожному кроці обіцяють то крах, то суперуспіх, стане як ніколи низький. Будь-хто зможе з легкістю користуватися таким видом коштів без особливої підготовки.

Категорії: World

Теги: