Booking.com можуть заблокувати на території України

Прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо сайту бронювання готелів Booking.com «за торгівлю вкраденим» і доступ до сайту може бути заблокованим на території України – повідомив на своїй сторінці депутат Георгій Логвинський.

За його словами, Booking в порушення українського законодавства і міжнародного права, введених санкцій, не тільки сприяє незаконному в’їзду на окуповану територію, активно співпрацює з бандитською владою самозванців, а й відкрито рекламує, укладає угоди і продає проживання у вкрадених в України санаторіях і готелях Криму.

Логвинський також обурюється тим фактом, що Booking продає путівки навіть у «віджатих» у Верховної Ради і Адміністрації президента санаторіїв.

Логвинський впевнений, що доступ до сайту повинен бути обмежений як мінімум до припинення такої злочинної діяльності, і компанія повинна відшкодувати Україні всі незаконно отримані кошти. Депутат також не виключає, що компанія може понести й більш серйозну відповідальність – аж до повної компенсації збитку від анексії майна.

«Виглядає це так, як ніби наприклад, з голландського музею вкрали цінні експонати – колекцію раритетних автомобілів, а якийсь Rentacar не тільки відкрито підтверджує, що авто у нього в розпорядженні, але і здає їх в оренду всім бажаючим» – обурюється Логвинський.

Категорії: World