В Запоріжжі хочуть перейменувати вулицю Кам’яногірську на Канібалкорпську

Ініціативна група мешканців Запоріжжя в рамках декомунізації звернула увагу на одну з центральних вулиць міста та створили петицію, щоб перейменувати вулицю Кам’яногірську на Канібалкорпську.

Петиція з’явилась на сайті  міської ради 25 січня 2017 та вже набрала майже третину потрібних підписів.

Історичний аналіз довів, що назва Кам’яногірка не має ні географічного, ані історико-культурного відношення до нашого краю. Також очевидно, що назву свою вулиця Кам’яногірська отримала від комуністів, за часів злочинної, кривавої влади, тобто цілковито має підпадати під закони декомунізації, – заявляє автор петиції Олексій Добряков.

У тексті петиції також вказані плюси та переваги нової назви “Канібалкорпської вулиці”, а саме:

1) Співзвучна назва, мешканці міста швидко запам’ятають нове ім’я вулиці.
2) Мінімальні витрати на перейменування, адже потрібно лише перефарбувати таблички на будинках та переставити в них деякі букви місцями.
3) Cannibal Corpse — американський музичний гурт, один із засновників стилю брутальний дет-метал. Створений 1988 року в місті Буффало, Нью-Йорк. Пояснюю: місто Буффало також є центром важкої металургії. Точнісінько як Запоріжжя.
4) Нова назва “Канібалкорпська” приверне увагу туристів до нової вулиці та до міста Запоріжжя в цілому.
5) Нова назва вулиці стане потужним поштовхом у культурному житті міста, розвитку музики та мистецтва, приверне увагу на Європейському та світовому рівнях до нашого міста.
6) Започаткує безліч нових стартапів та далекоглядних ідей.
7) Спонукатиме мешканців інших міст до переосмислення свого положення, своєї відповідальності та ролі у житті міста, створенні публічного простору.
8) Спровокує жваве обговорення теми перейменування вулиць в місті та дасть його мешканцям можливість висловити свою думку з цього приводу або замислитись над своїми громадськими обов’язками та правами.

Cannibal Corpse (дослівно англ. труп канібала) — американський музичний гурт, один із засновників стилю брутальний дет-метал. Створений 1988 року в Буффало, Нью-Йорк. Гурт випустив 11 студійних альбомів, 2 EP альбоми, 1 Live альбом та 4 концертних DVD.

Гурт є одним з самих популярних та успішних в своєму жанрі. Але викликаючі обкладинки альбомів і тексти, наповнені ненавистю, лайкою, жахливими описами вбивств і некрофілією, слугували причиною заборони Cannibal Corpse в деяких країнах.

Категорії: World

Теги: