Відеоблогер запустив гру Doom на Порше 911

Doom – гра, яку запускали на чому завгодно. Doom навіть запустили всередині гри Doom. Але відеоблогери вигадують все нові екстримальні способи пограти в старенький шутер.

Відеоблогер під ім’ям Vexal завантажив відео, яке є керівництвом для портування Doom на екран консолі Порше 911. Але є одна проблема – грати можна тільки в русі. Тобто, управляти персонажем потрібно за допомогою керма і можна тільки тоді, коли автомобіль їде.

Більш того, всі важливі елементи управління автомобіля беруть участь в ігровому процесі. Педалі газу і гальма, коробка передач і сигнал.

Ось інструкція: берете флешку, яка містить один файл з VIN номером автомобіля. Вставте флешку в гніздо для USB Porshe і заводите машину. Програма повинна запустити комп’ютерну систему автомобіля в режимі налагодження. Потім запускаємо Doom II і починає їхати.

Шкода хлопець не сказав, де взяти Porshe 911 … автор відео не рекомендує повторювати такі ж дії, а сам каже, що ігровий процес відбувався на території його приватної власності, щоб убезпечити себе і сторонніх.

P.S. Справжність цієї новини під питанням, глядачі стверджують, що автор просто запустив відео ігрового процесу на екрані бортового комп’ютера. Та яка взагалі різниця?! Почуттю гумору автора відео на рівні, адже реально смішно вийшло.

Категорії: World

Теги: ,