Що буде з найдорожчим доменом UANET – EX.UA?

Сервіс зберігання данних EX.UA остаточно припинив свою роботу. А домен виставлений на продаж. Власники домену просять 1 мільйон доларів, проте повідомляють, що всі кошти буде витрачено на благодійність, а саме на термінові і невідкладні дитячі операції.

Щодо майбутних планів розробників, розглядається можливість запуску закритого файлового сховища. Про новий проект і його назві буде оголошено 21.12.16.

Після 31 грудня 2016 сервіси на домені EX.UA надаватися не будуть. Про це повідомляють на стартовій сторінці сервісу зберігання данних EX.UA

Щоб закінчити будь-які спекуляції навколо Ex.ua про можливе “закордоне” майбутнє ресурсу повідомляємо: найдорожчий домен UANET продається. Ціна домену EX.UA – 1 млн. Доларів США. 100% виручених коштів буде витрачено на термінові і невідкладні дитячі операції. Ми сподіваємося, що користувачі EX.UA підтримають це рішення. За контролем над цільовим використанням грошей від реалізації домену буде стежити відома міжнародна аудиторська компанія. У разі відсутності попиту на заявлену вартість домен EX.UA залишиться в пам’яті і легендах українського Інтернету.) – йдеться на головній сторінці сайту.

Категорії: World