Facebook буде вимагати від користувачів фотографію для авторизації

Битва Facebook проти спамботів вийшла на новий рівень. Тепер для того, щоб довести, що ви не робот, буде потрібно завантажити фотографію з зображенням власного обличчя. Тести такої системи ведуться вже не один місяць.

Найбільша соціальна мережа ввела таку систему для того, щоб блокувати спам-ботів. Кожен чиї дії можуть здатися підозрілими, повинен буде показати своє обличчя. До підозрілих дій належить: створення акаунтів, відправка запитів на додавання в друзі і розміщення реклами.

За останні місяці деякі користувачі вже стикалися з вимогою завантажити фото. При цьому аккаунт блокується до тих пір, поки система не переконається в тому, що ви – людина. У Reddit користувач скаржився на те, що на повторну активацію облікового запису йде 12 годин.

Facebook обіцяє видаляти фотографії відразу після перевірки.

Це не єдиний спірний хід від соціальної мережі. Не так давно Facebook оголосила про нову програму по боротьбі з несанкціонованим розповсюдженням фотографій порнографічного змісту (наприклад, в якості помсти колишній дівчині). У Facebook запропонували людям надсилати їм власні відверті фотографії для того, щоб вони увійшли в базу даних. Після того, як «спеціальна команда» відзначить фотографії, ніхто не зможе використовувати їх без дозволу. Як можна здогадатися, план не викликав захоплення серед користувачів Інтернету.

Джерело: Mashable

Категорії: World