Новий сервіс зберігання даних FEX.NET набирає популярність

Популярний файлообмінник EX.UA остаточно заблокований, проте новий сервіс зберігання даних під назвою FEX.NET вже набирає популярність.

Розробники опублікували на головній сторінці свого сервісу Відповіді на популярні питання

  • Як створити об’єкт на фех.нет? У верхньому меню сайту натисніть на посилання «Новий об’єкт» і перейдете на сторінку, де зможете завантажити свої файли і отримати ключ доступу до даної сторінки.
  • Як закачати файли fex.net? Після натискання на посилання «Новий об’єкт», Ви перейдете на сторінку, де зможете завантажити свій файл за допомогою кнопки «Додати файли» або ж просто перетягнувши їх зі свого комп’ютера на дану сторінку сайту.
  • Як згенерувати ключ доступу до об’єкта на fex.net? Ключ доступу до об’єкта генерується автоматично при натисканні на посилання «Новий об’єкт». Ви можете скопіювати ключ і передати його іншій людині для доступу до Ваших файлів.
  • Скільки зберігаються файли на фех.нет? Файли зберігаються безкоштовно 7 днів з моменту створення сторінки з ключем доступу. Після чого Ви можете оформити преміум-аккаунт за 1$, який дозволяє зберігати Ваші файли 30 днів або більше.
  • Що станеться з файлами на фех.нет через 7 днів? Файли будуть видалені із загального доступу але при бажанні Ви зможете їх відновити ще протягом 7 днів, оформивши преміум-аккаунт за 1$. Після оформлення преміум-аккаунта, файли будуть зберігатися ще протягом 30 днів або більше.
  • Як відновити файли на fex.net якщо вони видалені? Файли будуть видалені із загального доступу через 7 днів з моменту створення сторінки з ключем, але при бажанні Ви зможете їх відновити ще протягом 7 днів, оформивши преміум-аккаунт за 1$. В такому випадку Ваші файли будуть зберігатися 30 днів і більше. Після закінчення 14 днів з моменту створення сторінки з ключем файли будуть видалені і їх відновлення буде неможливо.
  • Яке обмеження обсягу зберігання файлів на fex.net? В даний момент немає обмеження за обсягом завантаження файлів.
  • Чому при переході по посиланню переходить на головну сторінку? Значить файли по Вашому ключу вже видалені.

Як раніше повідомляли ultimategeeknews, сервіс зберігання данних EX.UA припинив свою роботу, а сам домен продають за 1 мільйон доларів.

До цього часу на стартовій сторінці ех.ua було повідомлення власників, що сервіс припинив роботу, а сам файлообмінник перезапустили на домені FEX.NET, але тепер популярний ех.юа уже в минулому.

 

Категорії: World