Фітнес-браслет Fitbit Flex 2 вибухнув на руці

За словами постраждалої жінки Діни Мітчел, вона користувалася фітнес-браслетом Fitbit Flex 2 два тижні, з ним все було нормально. У нещасливий день вона сиділа і читала книгу, але раптово фітнес-браслет вибухнув у неї на руці. Вона зірвала з себе палаючий пристрій, в результаті отримала опік другого ступеня, медикам довелося витягувати з рани залишки розплавленого аксесуара.

фітнес-браслет вибухнув на руці

У Fitbit почали розслідування, з’ясовуючи причини події. Але в компанії підкреслюють, що мова йде про одиничний випадок, раніше подібних інцидентів не було. Ось, що сказали представники компанії Fitbit на цей рахунок.

Ми вкрай стурбовані ситуацією, в яку потрапила пані Мітчел з її браслетом Flex 2. Ми ставимося до справи з усією увагою, тому що здоров’я і безпека клієнтів – наша головна мета. Продукти Fitbit створені і розроблені відповідно до строгих стандартів і проходять різноманітні випробування для перевірки безпеки.

Ми вже поспілкувалися з пані Мітчел з цього питання, ми не знаємо про інші подібні такі випадки. Так що не бачимо підстави для того, щоб люди припиняли користуватися браслетами Flex 2. Як тільки з’являться додаткові дані з цього питання, ми ними поділимося.

Категорії: World