В Україні офіційно визнали спорт з літаючим диском

В Україні на державному рівні визнано новий вид спорту: спорт з літаючим диском. Україна стала 15-ю країною в світі, що визнала молодий спорт на найвищому державному рівні.

23 грудня 2016 року Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов підписав наказ про визнання Спорту з літачим диском.

Новий для нашої країни спорт має кілька дисциплін: алтимат, диск-гольф, гатс, ДДЦ та ін.

Найбільш популярна дисципліна в Україні є алтимат: командний видовищний і динамічний вид спорту. В Україні в нього почали грати ще в 1995 році, а зараз в Українській Федерації Літаючих Дисків налічується 15 клубів, які знаходяться в обласних центрах та найбільших містах країни: Київ, Львів, Харків, Одеса, Івано-Франківськ, Луцьк та інші.

“Визнання спорту з літаючим диском на державному рівні – новий етап у розвитку нашої спільноти. Ми йшли до цього не один рік. Нашому спорту не вистачало дитячих і юнацьких спортивних секцій, які виховували б атлетів з юних років і допомагали йому поширюватися Україною. Колосальні зусилля активістів розбивалися на опорі скептиків, противників всього нового і незнайомого. Нарешті, це стане можливим, оскільки тепер ми не просто “дивні любителі покидати фрісбі”, а Федерація, визнана у світовому співтоваристві, а зараз – і в рідній країні”, – зазначив глава Української Федерації Літаючих Дисків Дмитро Бабич.

На сьогодні спорт з літаючим диском представлений по всьому світу. Він входить у Всесвітні ігри і визнаний Міжнародним олімпійським комітетом. У 2017 році відбудеться чемпіонат світу з пляжного алтимату, на якому Україна буде представлена збірними у двох дивізіонах: Open і Mix.
sport_registration_order

Категорії: World