До серіалу Гра Престолів знімуть передісторію

Брайан Когман, людина, яка відповідає за зйомки серіалу Гра Престолів, підтвердив виданню Mashable, що буде знімати 5 серій передісторії всесвіту Джорджа Мартіна.

За попередніми даними, разом з Когманом над передісторією буде працювати Джордж Матрін. Однак, пріквел не вийде до тих пір, поки основний серіал Гра Престолів не закінчиться. А це відбудеться не раніше кінця 2018, а можливо і на початку 2019 року.

Про що буде розповідатися в передісторії? Якщо згадати інтерв’ю Мартіна, що стосуються майбутнього спін-оффа, то легше припустити, про що точно не буде розповідатися в передісторії.

Мартін говорив, дослівно, що шанувальників, які сподіваються побачити продовження історії своїх улюблених персонажів, чекає розчарування. Ну, ми то знаємо, що вся концепція оповідань Мартіна заснована на розчаруванні читача.

Пріквел точно не буде розповідати про повстання Роберта Баратеона. Можливо, з огляду на великий інтерес публіки, прикутий до сюжетної лінії Дейнеріс і Джона, приквел буде розкривати подробиці становлення будинку Таргарієнів.

Категорії: World

Теги: