З Днем ​​народження, Google Chrome!

У вересні 2008 року Google показала світу першу бета-версію Chrome. До 2013 року розробники використовували WebKit, а пізніше з’явився Chromium, на базі якого браузер працює до цих пір. На честь цієї події команда розробників злегка оновила гру в браузері, додавши в неї невелику пасхалку.

Якщо ви не в курсі про гру, то це простенький платформер, де динозавр перестрибує через перешкоди: камені, кактуси і птахів. У неї можна пограти, коли у вас немає інтернету: просто натисніть на пробіл і динозавр почне стрибати. За кожну перешкоду гравцям дають очки, але зберігаються вони тільки в поточній сесії. Втім, фанатів динозаврика це не зупинило, і вони зробили для гри окремий сайт, де всі очки зберігаються і збираються в таблицю рекордів.

У святковій версії можна наштовхнутися на торт і якщо його підібрати, то у динозавра з’явиться ковпак. Це працює як на настільних комп’ютерах, так і на смартфонах. Пасхалка буде активна до кінця вересня.

chrome-offline-dino-game-birthday

Зараз Google Chrome є найпопулярнішим браузером – ним користується 60% користувачів інтернету. Він зручний відмінною інтеграцією з сервісами Google: документи, пошта, замітки і все інше.

StatCounter-browser-ww-monthly-201803-201803-bar

Проте мінусом цього браузера можна назвати його прожерливість до оперативної пам’яті, єдиний вихід це не відкривати дуже багато вкладок.

 

Категорії: World

Теги: