Ілон Маск розпочав копати тунель у Лос-Анджелесі

У грудні минулого року Ілона Маска, главу SpaceX і Tesla Motors, так дістали пробки, що він пообіцяв вирити власний тунель, завдяки якому він міг би витрачати менше часу для того, щоб добиратися на роботу.

Так, повідомлення з твіттера виявилися правдою, хоча багато хто спочатку сприйняли це як жарт. Маск повідомив, що тунель почнуть будувати вже в січні, а кілька днів тому будівельники вже приступили до роботи.

Маск не збирається обмежуватися одним тунелем, але в першу чергу він розраховує зробити підземну дорогу від офісу SpaceX до найближчого шосе – це допоможе заощадити час і не стояти в пробках. Незважаючи на те, що багато хто відзначив безперспективність і збитковість цієї ідеї, Ілон Маск зайнявся реалізацією проекту.

Так, щоб рити тунель по території, яка Маску не належить, потрібно зібрати безліч документів і завірити проект в адміністрації району, де збираються проводити роботи, тому поки що тунель риють на території SpaceX, де Маск вільний робити все, що йому завгодно.


Крім прокладання тунелю, Маск вирішив зробити пішохідний перехід через магістраль, що пролягає біля будівлі SpaceX. Співробітники компанії часто потрапляють в ДТП через інтенсивний рух на трасі, тому глава SpaceX почав вести переговори з місцевою адміністрацією, щоб якомога швидше убезпечити тих, хто працює у нього на підприємстві.

Категорії: World

Теги: