Зустрічайте – це новий майбутній вигляд Instagram

Квадратна соціальна мережа – так можна було охарактеризувати початковий вигляд Instagram. Зовнішній вигляд стрічки Instagram, як на нього не поглянь, формувався з сітки фотографій 3х3. Деякі користувачі навіть робили акцент на цьому, і спеціальним чином формували зовнішній вигляд своєї стрічки, підлаштовуючи потік фото з дев’яти фотографій, які в сумі формували мозаїки з 9 фотографій, і так зовнішній вигляд стрічки перетворювався. Але в Instagram переглянули політику зовнішнього вигляду стрічки і скоро дещо зміниться.

Ось так незабаром буде виглядати профіль користувачів. Тепер в стрічці буде новий порядок: 4 на 4. Деякі користувачі в мережі вже почали скаржитися, що їх порядок, сформований спеціально, вручну, порушений.

інстаграм 4 на 4

Навіть люди, які не розміщують мозаїки в форматі 3×3, часто завантажують фотографії в певному порядку, грунтуючись на тому, як це вплине на зовнішній вигляд їх стрічки. Тепер становище фотографій відносно один одного порушено, і їм доведеться починати все з чистого аркуша.

Хоча Instagram ніколи не обіцяли, що сітка 3×3 стане постійною опцією і стандартом де-факто. З іншого боку в Instagram розуміють, що кількість фотографій і відео стає все більшою, пора б уже змінити зовнішній вигляд соціальної мережі та порядок видачі фотографій. Смартфони стають більше, швидкість споживання публікацій теж прискорилася. Можливо, скоро ми взагалі не впізнаємо той Instagram, до якого звикли за ці роки.

Джерело: petapixel

Категорії: World