Instagram – гігантська площадка для бізнес рекламодавців

У 2012 році Facebook зробив дуже вигідне придбання – Instagram. Зростання соціальної мережі говорить саме за себе. А збільшення числа рекламодавців, які приходять в Instagram, дає свої плоди.

У 2015 році Facebook запропонував рекламодавцям розміщувати оголошення в Instagram, в результаті за два роки з’явилося більше одного мільйона рекламодавців. Один мільйон – це неймовірна цифра, а головне, це число зростає з кожним днем.

Соціальна мережа розвивається і показує божевільну динаміку. Для декого Instagram це вже повноцінна робота, так само, як і YouTube у відео блогерів. Що таке Instagram сьогодні? Це понад 600 мільйонів користувачів, з яких 120 мільйонів займаються бізнесом. Офіційних бізнес-акаунтів зараз зареєстровано 8 мільйонів.

інстаграм ріст рекламодавців

 

П’ять років тому багато хто критикував Цукерберга за марнотратство, мовляв Instagram не варто таких величезних грошей (майже 1 мільярд доларів).

Читати також: Instagram буде заблюрювати делікатні фото.

Instagram розвивається швидко і багатогранно, це і фото, і відео, і «історії», і «лайв». Все нове на ринку соціальних мереж тут же впроваджується в Instagram, та стає надпопулярним. Якщо ви хотіли стати блогером – подумайте, можливо, прямо зараз варто почати з Instagram, зробити соцмережу своєї основним майданчиком для розміщення контенту.

Категорії: World