Apple представила iOS 11 – список основних змін

Компанія Apple представила iOS 11 – нову версію мобільної операційної системи для iPhone і iPad. Цього року практично всі подробиці підготовлюваної поновлення вдалося зберегти в секреті до презентації в рамках WWDC 17, тоді як в минулі роки джерела завчасно розповідали про ключові зміни в нових прошивках, нових додатках і оновленому дизайні.

Основні зміни в iOS 11

Повідомлення. Поліпшено роботу з стікерами, додатками та іншими доповненнями. З’явилася синхронізація iMessage в iCloud з усіма пристроями. Оптимізовано споживання пам’яті на всіх пристроях.

Apple Pay. З’явилися переклади між користувачами через iMessage.

Siri. Тепер голосовий асистент використовує машинне навчання для передачі інтонацій і промовляння фраз з різним виразом. З’явився новий інтерфейс з підтримкою множинних результатів пошуку. Крім того, для декількох мов з’явилася бета-версія перекладу. Siri тепер розуміє запити користувачів виходячи з контексту запитів і показує підказки в додатках. Також Apple додала синхронізацію роботи Siri з усіма пристроями через iCloud.

Камера. Нові формати фото і відео забезпечать в два рази менше споживання пам’яті без втрати якості. Новий формат буде сумісний з іншими пристроями без обмежень для обміну файлами. Програмно буде покращено якість зйомки, з’явиться Depth API. Живі фото отримають можливість вибору головного кадру, вимкнути звук, зациклення і інші зміни для редагування.

Центр керування. Повністю змінився дизайн. Тепер вся інформація зібрана на одному екрані, включаючи управління плеєром.

Центр повідомлень. Тепер на домашньому екрані можна переглядати раніше отримані повідомлення.

Карти. З’являться плани аеропортів і торгових центрів деяких міст. В навігації для автомобілістів будуть додані вказівки правильної смуги руху.

Не турбувати за кермом. Новий режим дозволить уникнути відволікаючих чинників для водіїв. Ця опція буде включатися автоматично при отриманні відповідної інформації з датчиків.

Apple Music. З’явиться можливість дивитися плейлисти друзів, розробники отримають API для інтеграції в сторонні додатки.

App Store. Повністю новий дизайн і нові можливості розробників. Тепер з’являться окремі розділи «Сегодня», «Ігри», «Додатки», «Оновлення» і «Пошук». Картки додатків будуть містити набагато більше інформації, в тому числі поради щодо використання додатків і відео геймплея. Повністю зміниться механізм рекомендацій, оцінок і відгуків.

Машинне навчання. Використовуватиметься в системі для роботи з фото, текстами, розумним споживанням енергії. Розробники отримають API для розпізнавання об’єктів на фото і тексту. Конвертор машинного навчання буде працювати з використанням обчислювальних потужностей смартфона, що забезпечить до 6 разів більшу продуктивність.

Доповнена реальність. Розробники отримають ARkit для створення ще більш якісних додатків з доповненою реальністю, що використовують камеру, обчислювальні потужності і інформацію з датчиків смартфона. Це забезпечить дуже високу якість зображення і реалістичну фізику.

Категорії: World

Теги: ,