Південнокорейські інженери збудували МЕХА

Людям не дає спокою нав’язлива думка про те, що потрібно побудувати великого людиноподібного робота, всередину якого можна запхати оператора. Компанії з різних куточків світу незалежно один від одного працюють над подібними проектами, сподіваючись, що саме їх розробка стане найбільш революційною.

Південна Корея підключилася до гонки по створенню повністю функціонального МЕХА. Їх дітище під назвою METHOD-1 вже сьогодні вміє ходити на своїх двох і непогано орудувати маніпуляторами-руками.

Робот був розроблений зусиллями інженерів компанії Korea Future Technology, а з дизайном їм допомагав художник Віталій Булгаров, який доклав свою руку до зовнішнього вигляду ігор студії Blizzard, (Diablo III, World of Warcraft, StarCraft II), а також численних фільмів («Трансформери 4», «Робокоп», «Термінатор: Генезис»). В результаті у команди вийшов цілком собі вражаючий двоногий робот, всередині якого може сидіти людина-оператор. Це не декорація для фантастичного голлівудського бойовика, а повністю робоча машина, яка вміє ходити і повторювати за оператором найменші рухи його рук за допомогою гігантських маніпуляторів.

METHOD-1 був побудований не заради розваги, і навіть не для реклами популярної нині гри Overwatch від Blizzard, в якій чимало подібних роботів. Інженери компанії Korea Future Technology просто хочуть з’ясувати, в яких саме областях можна взагалі використовувати подібні механізми в майбутньому. Можливо, прямоходяча модель виявиться не самим ідеальним варіантом і доведеться розглядати роботів, що переміщаються на чотирьох кінцівках.

Категорії: World