Як BBC знімала Planet Earth II, найдорожчий проект в історії телеканалу

Planet Earth – цикл фільмів BBC про природу на планеті Земля. Проект став найдорожчим в історії телеканалу, тому не дивно, що збереглося багато цікавих фактів про те, як виробляються подібні документалки.


Коли BBC в 1957 запустила підрозділ з вивчення історії природи для виробництва відповідних радіо і телепередач, в розпорядженні були камери, здатні зняти лише 20 секунд матеріалу. Звичайно, тоді не було можливості літати в різні куточки світу, залишаючись на зв’язку, тому оператори тижнями бродили в самоті, знімаючи дику природу. Відзнятий матеріал теж неможливо було подивитися на місці.

Тепер же, під час запуску Planet Earth II, камери неймовірно мініатюрних розмірів і напхані різноманітними корисними датчиками, обладнання дозволяє робити неймовірні кадри. Камери видають картинку з великою кількістю кадрів в секунду, відмінне зображення при тьмяному світлі, а сховище даних не обмежене.


Однак з розвитком можливостей зростає і апетит. У новому випуску режисери хочуть продемонструвати процес полювання сови на мишу від імені самої жертви. Вони також хочуть отримати кадри зі сніговими леопардами, яких дуже складно відшукати. Амбіції, амбіції. Як результат, Planet Earth II вийшов самим кінематографічним документальним фільмом про дику природу.

Пінгвіни

Як сказав Майк Гунтон, виконавчий продюсер фільму, щоб зробити фільм максимально “кіношним”, автори намагалися написати драматичний сценарій.

У фільмі камера завжди рухається. Вихід очікується 25 березня.

Джерело: vox

Категорії: World

Теги: ,