Apple порушила 32 патенти Nokia. Буде суд

Фінська компанія Nokia вирішила, що Apple порушила їх 32 патенти і подала на неї до суду, об’єднавши зусилля разом з Alcatel-Lucent, цю компанію Nokia придбала раніше. Nokia претендує на компенсацію за багатьма розробкам, починаючи з екранів, інтерфейсу, софту, антен і процесорів, закінчуючи кодуванням відео.

Про це написано на сайті: Nokia

Це вже не перша сутичка Apple і Nokia в судах, у них було 4 битви між 2009 і 2011 роками. Тоді Nokia загрібала сотні мільйонів євро за ліцензійні відрахування з боку Apple, тепер компанії знову воюють один з одним. Apple відмовлялася платити за використання напрацювань Nokia, що і призвело до нинішньої ситуації.

У позовній заяві зазначено, що Apple порушила права Nokia, випускаючи айфони, починаючи з 3GS і закінчуючи iPhone 7. Це ж стосується всіх версій iPad Mini і iPad Air, а також Apple Watch, Apple TV. Справа не обмежується «залізом», сервіси для пошуку пристроїв Find my iPhone або iPad теж зачіпають патенти Nokia.

Попереду довгі судові тяжби, будемо стежити за розвитком цієї справи. Тім Кук не любить розбазарювати накопичене, на стороні Apple армія юристів, але і Nokia налаштована дуже рішуче.

 

Категорії: World

Теги: