Кінокомпанія Warner Bros. може повернутися до «Матриці»

Кінокомпанія Warner Bros. розглядає можливість перезапуску культової науково-фантастичної трилогії «Матриця». Правда, як повідомляє видання The Hollywood Reporter, остаточного рішення з цього питання ще не прийнято.

Компанія знаходиться в стадії переговорів і зараз веде спілкування зі сценаристом Заком Пенном, який займався такими фільмами, як «Останній кіногерой» (1993), «Люди Ікс 2» (2003), «Люди Ікс: Остання битва» (2006) та « Месники »(2012).

На головну роль розглядається темношкірий актор Майкл Бакарі Джордан (Michael Bakari Jordan), останніми ролями якого були Адоніс Крід ( «Крід», 2015) і Джонні Шторм (відверто невдалий перезапуск «Фантастичної четвірки», теж відбувся в 2015 році). Однак про участь сестер Вачовскі, з-під чоловічих на той ще момент рук яких і вийшла оригінальна трилогія «Матриці», поки нічого не відомо.

Цілком можливо, що нова «Матриця» не стане повноцінним ремейком. Новий фільм може наслідувати приклад кінокомпанії Lucasfilm і її франшизи «Зоряні війни», де відома всесвіт нерідко розділяється на безліч побічних історій. Але, знову ж таки, все це поки на рівні припущень. Те ж видання The Hollywood Reporter передбачає, що новий фільм може зосередити свою увагу на історії про хакера Дзига, який першим дізнався про існування Матриці. Аналогічний варіант можливий і з Трініті.

Пару тижнів тому Кіану Рівз, актор, що грав головного героя, хакера Нео, в оригінальній трилогії прокоментував можливість свого повернення до «Матриці», але за певної умови.

«Новим фільмом повинні займатися Вачовські, – сказав Рівз в інтерв’ю Yahoo Movies. – Вони повинні будуть самі написати до нього сценарій і особисто сісти в крісла режисерів. В такому випадку я буду згоден. Так, можливо звучить дивно, але я б спробував. Чому ні? Люди вмирають, історії залишаються назавжди. Як і герої в цих історіях ».

Три оригінальних фільму – «Матриця» (1999), «Матриця: Перезавантаження» (2003) і «Матриця: Революція» (2003) – зібрали в цілому по всьому світу касу в більш 1,6 мільярда доларів.

Категорії: World

Теги: