ПриватБанк став партнером Yoola – сервісом для відеоблогерів YouTube

ПриватБанк підписав угоду про співпрацю з популярним сервісом для відеоблогерів на YouTube, компанією VSP GROUP (бренд Yoola), що дозволить українським блогерам отримувати платежі на рахунки в ПриватБанку без додаткових комісій.

«Ми разом з компанією VSP GROUP (Yoola) відкриваємо можливість отримувати платежі на рахунки в банку найзручнішим способом без зайвого «головного болю» та витрат на комісії посередників, – говорить керівник бізнесу платежів і переказів ПриватБанку Олексій Путятін. – Отримання виплат через банк гарантує безпеку платежів. Найсучасніші технології і досвід роботи колективу банку дозволять нам зробити все можливе, щоб одержувачі коштів відчували себе в банку максимально комфортно, а виплати були проведені в найкоротші терміни”. йдеться на сайті компанії

Що це означає:

Тепер українські відеоблогери, які ведуть YouTube-канали можуть без посередників і комісії отримувати гроші на рахунок в Приватбанку. Крім цього, автори можуть скористатися партнерською програмою Yoola, щоб застосовуючи можливості і популярність платформи успішно монетизувати свій YouTube-канал.

Як стати партнером:

Для того, щоб підключити свій канал до мережі Yoola, користувач повинен перейти за цим посиланням і відправити компанії свою поштову адресу, статистику відвідувань каналу і переглядів відео. Там же можна прочитати всі умови партнерства та задати питання.

Категорії: World

Теги: