В університеті штату Орегон зробили робота-ходуна – Cassie

Навчити робота ходити на своїх двох – не найпростіше завдання, але робот Cassie здається, зовсім не переймається з цього приводу і відмінно справляється із завданням. У відео, опублікованому нижче, розробники з Agility Robotics демонструють, як робот гуляє в компанії з оператором по стадіону, ходить по тротуарах і твердо стоїть на хиткому причалі біля води.

Творці робота-ходуна пояснили, що такий пристрій може стати в нагоді при проведенні пошуково-рятувальних заходів, особливо якщо ходити і тягати вантажі доведеться в місцях, не сильно підходящих людині. Якщо рятувати нікого, робота можна пристосувати і для звичайної кур’єрської доставки.
robot-Cassie
Тазостегновий суглоб з ніжками напханий гіроскопами, камерами і датчиками, тому ходить він цілком впевнено, навіть майже не падає. Якщо ж неприємність сталася, то робот цілком здатний піднятися на ноги без сторонньої допомоги.

Робочий прототип у розробників з Agility Robotics вже є, а це значить, що вони вже подумують про серійне виробництво, накидають бізнес-план і кажуть, що зовсім не проти продавати такі пристрої всього по сто тисяч доларів за штуку.

Категорії: World

Теги: