Samsung може розколотися на дві частини

2016 рік приніс багато подій і змін в життя Samsung. У вівторок 29 листопада компанія зробить заяву про зміни в своїй структурі.

Відчувши тиск з боку незадоволених інвесторів, Samsung оголосить про внутрішні зміни, які дозволять акціонерам повернути більше грошових активів. Деякі акціонери навіть заохочують можливість поділу компанії на дві частини: холдинг і операційна діяльність.

Після відкликання Samsung Galaxy Note 7 і партії пральних машин почався політичний скандал, який дійшов до головного офісу в Сеулі. Інвестори Samsung висловили свої побоювання щодо подальшої долі компанії.

Всі хвости, як завжди, ведуть в Америку. Заклик до розколу компанії був оголошений американською активісткою з хедж-фонду Elliot Menagement, яка володіє 0,6 відсотками акцій Samsung.

Elliot Management хоче бачити трьох незалежних членів ради директорів у складі Samsung, повний список акцій на американському фондовому ринку і виплату дивідендів акціонерам у розмірі $26 млрд.

Samsung не стала публічно підтверджувати можливий варіант розколу компанії, але видання Economic Daily в Сеулі стверджує, що компанія серйозно розглядає такий варіант.

29-го листопада о 9:30 за місцевим часом Samsung проведе телефонну конференцію з акціонерами і обговорить всі деталі.

На даний момент Samsung дуже агресивно вибудовує внутрішні процеси і намагається тримати все під контролем. Дії всіх підрозділів, включаючи найвіддаленіші країни і міста піддаються перевіркам і інвентаризації. Кожен пристрій, що відправляється в сервісний центр, декларується менеджерами, інформація обробляється співробітниками офісу в Сеулі. Скорочуються витрати і перераховується кожна копійка.

А як ви думаєте, чим усе закінчиться для корейської компанії?

Категорії: World

Теги: