Розробили новий вид їстівної харчової плівки

Розробили новий вид їстівної харчової плівки для космонавтів. Вона, на відміну від аналогів, присутніх на ринку, повністю складається з натуральних інгредієнтів, в основному з фруктового пюре, евкаліпта і шавлії.

На розробку харчової плівки у співробітників СамДТУ пішло 2,5 року. «Пристрій» плівки досить простий: з фруктового пюре формується маса з пластифікатором (компонентом, що надає пластичність), а потім конструкція сушиться при температурі близько шістдесяти градусів. Після такої обробки плівку можна відразу ж використовувати або згорнути в своєрідні рулони. В отриманому пакувальному матеріалі можна зберігати продукти, або розігрівати їх, а після цього з’їдати упаковку разом з їжею.

Крім того, завдяки антибактеріальним властивостям плівка здатна уповільнювати процес гниття продуктів та розвитку цвілі. Варто також згадати, що така упаковка здатна значно скоротити обсяг сміття, яке щодня утилізується з МКС.

Насправді подібна їстівна плівка вже використовувалася для польотів в космос ще в 60-і роки, але використовувалася вона тоді з дещо іншою метою: потрібно було якось вирішити проблему розлітання крихт в невагомості. Але після зміни технології виготовлення їжі, потреба в такій плівці відпала. Зараз же подібні винаходи можуть докорінно змінити систему бортового харчування на орбіті.

Категорії: World

Теги: