SpaceX планує зробити одночасну посадку 3-х ракет-носіїв

Компанія SpaceX вже провела кілька успішних випробувань своїх багаторазових ракет в минулому році, тому в SpaceX вирішили вивести випробування на новий рівень і зайнялися підготовкою до будівництва ще двох злітно-посадкових платформ.

Зараз фахівці SpaceX зайняті дослідженнями і оцінкою впливу будівництва нових майданчиків і запусків на навколишнє середовище в районі передбачуваного будівництва. Зводити нові об’єкти збираються на мисі Канаверал, поруч з уже існуючим майданчиком.

Запуск важкої ракети SpaceX намічений на кінець весни – початок літа 2017 року. Після того як ракета приземлиться компанія планує посадити відразу три ракети-носія.

Всі документи вже підготовлені і передані в ВПС США, тому, якщо все пройде гладко, будівництво можуть почати вже навесні цього року. За даними екологів та інших фахівців, маючи в наявності три посадочних майданчики, SpaceX зможе запускати в рік до дванадцяти ракет Falcon9 або ж до шести важких ракет-носіїв Falcon Heavy.

Якщо ж, не дивлячись на всі доводи фахівців SpaceX, будівництво двох додаткових майданчиків не вдасться узгодити, інженери компанії планують вчинити інакше: запуск трьох ракет все одно відбудеться, але сяде на посадковий майданчик мису Канаверал лише одна, інші дві спробують приводнився на плавучі платформи, якщо ж це у них не вийде, то вони просто потонуть у Атлантичному океані.

Категорії: World

Теги: ,