Музей Star Wars у Лос-Анджелесі за 1 млрд $

Творець всесвіту Star Wars Джордж Лукас визначився з містом, в якому почнеться будівництво його особистого музею. З його прес-релізу стало зрозуміло, що цим містом стане Лос-Анджелес, а якщо бути ще точнішим – Експозішн парк, розташований в цьому місті.

Раніше Джордж Лукас також розглядав варіант розміщення музею в Сан-Франциско, але це місто його чимось не влаштувало. Грандіозний проект, якщо вірити експертам, обійдеться інвесторам в суму, що перевищує один мільярд доларів.

«Ми були щиро зворушені підтримкою з боку керівництва обох міст, яку вони надали нам в процесі вибору. Рішення було дуже непростим, тому що обидва ці місця нам дуже подобаються», – написано у прес-релізі, опублікованого від імені ради директорів майбутнього музею Лукаса.

ekspoz-parkЕкспозішн парк є справжнім магнітом для гостей Лос-Анджелеса. До нього легко дістатися практично з будь-якої точки міста, що також є незрівнянним плюсом. Також навколо парку розташовано більш ніж 100 різних шкіл, безліч великих університетів і три музеї світового класу.

Після того як місце будівництва було вибрано, організація приступає до узгодження архітектурних планів та вибору підрядників для реалізації амбітного проекту. За зовнішній вигляд будівлі відповідає китайський архітектор Ма Янсонг. У будівництві будуть задіяні 1500 фахівців.

Музей оповідного мистецтва (а саме так він буде називатися) повинен стати тим місцем, в якому зосередяться декорації культових фільмів Джорджа Лукаса, різний реквізит зі зйомок, рідкісні фотографії та картини. Швидше за все, що в музеї буде багато всього іншого, про що нам поки не розповідають.

Зрозуміло, що там можна буде придбати різні сувеніри, диски з улюбленими фільмами, книги, комікси і так далі. Навколо музею буде сягати паркова зона для дітей і їх батьків, так що Експозішен парк як і раніше продовжить виконувати своє основне завдання.

Категорії: World

Теги: