Розумні татуювання з електродами Tech Tats

Схоже, розумні татуювання в найближчі роки стануть якщо і не повсякденною річчю, то вже точно досить популярним трендом в сфері IT. Зовсім недавно з’явилася інформація про те, що компанія Chaotic Moon розробляє проект розумних татуювань з електродами під назвою Tech Tats.

Татуювання Tech Tats наносяться на шкіру в такий спосіб: спочатку в місці майбутньої тату встановлюються мікроконтролер і кілька світлодіодів-індикаторів. Потім поверх всього цього наноситься шар електропровідної фарби, а дані передаються на будь-який електронний пристрій за допомогою бездротових технологій. При цьому форма, розмір і колір малюнка можуть бути найрізноманітнішими.

Зараз Tech Tats здатні проводити вимірювання тиску людини, а також температуру його тіла, але представники фірми Chaotic Moon планують в майбутньому значно розширити функціональність свого винаходу. Програмісти компанії планують забезпечити татуювання функціями розпізнавання різноманітних станів організму: стрес, страх, частота серцебиття і так далі.

Розробники Tech Tats називають свій винахід «модним і корисним аксесуаром» і сподіваються, що в майбутньому подібні татуювання зможуть частково замінити смартфони, допомагаючи відстежувати місце розташування загублених маленьких дітей, використовуватися в якості елементів управління різними девайсами і навіть в якості мікрофону при нанесенні на горло людини. Детальніше ознайомитися з новою технологією можна за допомогою відео, розташованого нижче.

Категорії: World

Теги: ,