Шрифт Times Newer Roman, який допоможе непомітно «збільшити» обсяг тексту

Дизайнери з рекламної агенції MSCHF розробили спеціальний шрифт із зарубками, який візуально майже ідентичний з самим популярним шрифтом Times New Roman. Особливістю нового шрифта під назвою Times Newer Roman є те, що ви зможете за допомогою меншої кількості слів непомітно заповнити більше сторінок тексту.

Шрифт Times New Roman — найчастіше використовується для написання академічних текстів, тому вибрали модернізувати саме його. За основу дизайнери взяли шрифт Nimbus Roman № 9, який знаходиться у вільному доступі, а його метрики практично повністю ідентичні.

шрифт Times Newer Roman
Times New Roman (ліворуч) і Times Newer Roman (праворуч)

Розробники просто переробили кожну букву окремо, розширивши на 5-10 відсотків. Візуально шрифт майже не змінився, але текст став займати більше місця. Times Newer Roman, містить на 13 відсотків менше слів, ніж такий же за обсягом текст, написаний Times New Roman.

Щоб заповнити 15 сторінок текстом з одинарним міжрядковим інтервалом, написаним 12 кеглем шрифту:

  • Times New Roman: 6680 слова
  • Times Newer Roman: 5833 слова

Візьміть до уваги, що шрифт краще використовувати для документів в форматі pdf, або одразу роздруковувати, оскільки в Word шрифт не відкриється та доведеться встановлювати на кожен компютер окремо, через що план може не спрацювати.

Зантажити шрифт Times Newer Roman можна на сайті.

Категорії: World