Укрзалiзниця запустила мобільний додаток з продажу квитків

“Укрзалiзниця” запустила мобільний додаток, що дозволяє купувати залізничні квитки онлайн. Додаток “Залізничні квитки” доступний лише для Android-пристроїв. В “Укрзалiзниці” пообіцяли, що незабаром додаток стане доступний також і на iOS.

У четвер, 2 лютого, ПАТ “Укрзалізниця” запустила додаток для продажу квитків на поїзди через смартфони. Про це повідомив голова компанії Войцех Балчун на прес-конференції у Києві

“Ми хочемо комплексно змінити застарілі стандарти в обслуговуванні пасажирів, щоб вони змогли відчути, що “Укрзалізниця” працює для клієнта. Крім розробки і впровадження мобільних сервісів, ми фокусуємося також на придбанні нових пасажирських вагонів, зміні їх дизайну, оновленні постільної білизни, прагнемо надавати послуги нової якості”, – підкреслив Балчун.

Додаток повністю синхронізований з офіційним веб-сайтом Укрзалізниці та дозволяє придбати квитки без додаткових комісій, повернути їх, не звертаючись до залізничних кас, або відстежити історію своїх поїздок в рамках вже існуючого профілю. Інтерфейс доступний трьома мовами.

Оплачувати замовлення можна за допомогою платіжних карток Visa і MasterCard.

ukrzal-2-620x334

Посадка на поїзд буде можлива в один клік з QR-кодом. Достатньо лише запустити додаток та повернути смартфон у горизонтальне положення: на екрані з’явиться найближчий за часом відправлення квиток.

ukrzalysnytsa

Категорії: World

Теги: