Великі бренди йдуть з YouTube через скандальні випадки з рекламою

Всіх користувачів YouTube дратує реклама – перед роликом, посеред ролика і після. Тепер AT & T, Verizon і Enterprise вирішили прибрати свою рекламу c найбільшого відеохостингу. Для користувачів це, безумовно, радісна новина, але не для самого пошукового гіганта.

Нещодавно AT & T заявила про намір піти з рекламного майданчика Google в зв’язку з показом своєї реклами на небажаних сайтах і відео, наприклад, перед відео з пропагандою тероризму та екстремізму. Також компанія уточнила, що сподівається, що Google виправить цю проблему, після чого компанія повернеться до співпраці. Подібна заява зробила і Verizon, заявивши, що реклама оператора на терористичних сайтах згубно впливає на імідж компанії. Enterprise опублікували пояснення ситуації: вони просто не бачать сенсу платити гроші за рекламу на майданчику, яка поставляє неякісний трафік.

У Google вже прокоментували, що переглядатимуть умови свого рекламного сервісу і приносять свої вибачення. Схоже, YouTube перетворився на величезну снігову лавину, яка живе своїм життям, а її творці не в змозі регулювати багато процесів. Можливо втрата великих клієнтів змусить компанію переглянути принципи роботи реклами і почнеться масова зачистка майданчика від неякісного контенту.

Категорії: World

Теги: ,